Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Suwnica kolumnowa – Przedsiębiorstwo HAKSuwnica kolumnowa o udźwigu 800 kg została zaprojektowana na potrzeby firmy zajmującej się produkcją kabli oraz przewodów. Urządzenie obsługuje proces załadunku i rozładunku pieca szpulami z drutem oraz odstawiania ich w strefę buforową.

Manipulator suwnicy ma postać kolumny z możliwością pełnego obrotu, wyposażonej w widły do transportu szpul. Urządzenie jest sterowane radiowo, awaryjnie – kasetą sterowniczą.

Więcej informacji:
https://www.hak.com.pl/hak/produkty/suwnice/suwnice-specjalne/suwnica-specjalna-kolumnowa-z-manipulatorem.html

Zobacz też:
– Resurs suwnic: https://www.youtube.com/watch?v=blYQqfo8URU
– Konstrukcja mobilna z suwnicą: https://www.youtube.com/watch?v=lZoiOB_Ltu4&t
– Transport i montaż suwnicy: https://www.youtube.com/watch?v=5TCfJ9EH20o&t

Oferta Przedsiębiorstwa HAK Sp. z o.o.:
– Resurs suwnic: https://www.hak.com.pl/hak/uslugi/serwis-dzwignic-resurs-dzwignic/resurs-dzwignic-resurs-suwnic.html
– Suwnice specjalne: https://www.hak.com.pl/hak/produkty/suwnice/suwnice-specjalne/
– Specjalne rozwiązania techniczne: https://www.hak.com.pl/hak/produkty/specjalne-rozwiazania-techniczne/specjalistyczne-rozwiazania-techniczne-dla-transportu-bliskiego-i-produkcji/
– Części zamienne: https://www.hak.com.pl/hak/produkty/wyposazenie-i-czesci-zamienne/czesci-zamienne-do-suwnic-dzwignic/

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń