Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Windy Gdańsk Zakład Usług Dźwigowych RemdźwigZajmujemy się projektowaniem, produkcją i montażem wind. Oprócz tego zapewniamy ich transport, modernizacje, konserwacje, remonty i serwis całodobowy. Działamy od 1991 roku, przez ten czas zdołaliśmy poznać potrzeby Klientów i się do nich dopasować.

Tworzymy dźwigi z najlepszych komponentów pochodzących od cenionych producentów z kraju i zagranicy. Otrzymaliśmy uprawnienia wymagane przez Urząd Dozoru Technicznego do realizacji usług.

Oferta zawiera dźwigi towarowo-osobowe, osobowe, towarowe i szpitalne. Mamy też dźwigi specjalistyczne na zamówienia indywidualne oraz platformy i podnośniki dla osób niepełnosprawnych.

Uzupełnieniem oferty jest przygotowanie urządzeń dźwigowych do przeglądów i odbiorów UDT oraz produkcja aparatur sterowych dźwigów.

Zapewniamy doradztwo i konsultacje techniczne. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb Klientów.

Zachęcamy do współpracy z naszą firmą.
http://www.remdzwig.pl/pl

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń