Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Targi EURO-LIFT 2016 – montaż kabin wind osobowych Winda-Warszawa Sp. z o. o.strona internetowa: http://winda.com.pl/
tel. 22 643-74-75
e-mail: info@winda.com.pl

facebook // https://www.facebook.com/WindaWarszawa/

Relacja z IV Międzynarodowych Targów Dźwigów 2016 – instalacja stoiska

Podczas tegorocznej edycji Targów zaprezentowaliśmy 3 kompletne kabiny wind osobowych, znajdujących się w ofercie Winda-Warszawa.
Wszystkie dźwigi, które znajdują się w naszej ofercie produkowane są w Polsce.

W czasie Targów Euro-Lift goście odwiedzający nasze stoisko mogli liczyć na wiele atrakcji, w tym spotkania i rozmowy na dachu kontenera oraz wystawy eksponatów i innowacyjnych produktów branży dźwigowej – komponenty dźwigowe, oferta na dźwigi modernizacyjne, jak i windy do nowego budownictwa.

W trakcie konferencji mieliśmy także ogromny zaszczyt wygłosić prezentacje, które poruszały zagadnienia dotyczące czynników mających wpływ na wydłużenie żywotności oraz obniżenie kosztów eksploatacji wind. Ponadto odbył się krótki wykład o sposobach zarządzania eksploatacją wielu dźwigów w oparciu o doświadczenie największych spółdzielni.

Specjalizujemy się w usługach dźwigowych w zakresie:
– projektowania i produkcji urządzeń;
– montaży i konserwacji dźwigów dowolnych typów;
– remontów oraz modernizacji wind osobowych i towarowych
Dostarczamy kompletne urządzenia dźwigowe wraz z dokumentacją techniczną i montażem oraz zapewniamy całodobową obsługę serwisową.

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń